Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+421 903 781 545

Obchodné podmienky spoločnosti Tezera, s.r.o. so sídlom Levická 82, 949 01 Nitra definujú práva a povinnosti zmluvných strán vyplývajúce z vykonávania finančného sprostredkovania podľa zákona 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve.

Spoločnosť Tezera, s.r.o., IČO 48 032 026, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Nitre, oddiel Sro, vložka č. 38375/N, je podľa zákona 186/2009, samostatný finančný agent, a je zapísaná v Registri finančných agentov a finančných poradcov, vedenom NBS, pod číslom 202032

Postup pri uzatvorení poistnej zmluvy :

Klient kontaktuje spoločnosť Tezera, s.r.o. mailom alebo telefonicky.

Pri vzájomnej komunikácii budú identifikované požiadavky klienta, rozsah poistenia, a všetky náležitosti potrebné na uzatvorenie poistnej zmluvy - s klientom bude komunikovať Juraj Récky, konateľ Tezera, s.r.o., osoba oprávnená na tento úkon.

Osobné (chránené) údaje bude klient zadávať do špeciálneho formulára, chráneného heslom. Heslo na otvorenie formulára bude zaslané inou cestou - buď na iný mail, alebo sms na kontaktný mobil.

Po odsúhlasení klientom bude Poistná zmluva uzatvorená v systéme vybranej poisťovne - toto vykoná Juraj Récky, konateľ Tezera, s.r.o., osoba oprávnená na tento úkon.

Klientovi budú všetky potrebné dokumenty zaslané na mailovú adresu. Osobné (chránené) údaje sú vždy zasielané v dokumentoch na otvorenie ktorých je potrebné zadať kód - zaslaný inou cestou - buď na iný mail, alebo sms na kontaktný mobil.

Poistná zmluva vzniká zaplatením.

Jednotlivé poisťovne majú rôzne "čakacie doby" na platbu. Ak nebude klientom zaplatené do tejto doby, poistná zmluva nevznikne.

Peniaze sa vždy zasielajú na čísla účtov uvedených v návrhoch poistných zmlúv. Sú to bankové účty jednotlivých poisťovní. 

Spoločnosť Tezera, s.r.o, nemá oprávnenie na výber poistného.

Juraj Récky, konateľ Tezera, s.r.o. sa zaväzuje, že osobné (chránené) údaje klienta budú zabezpečené podľa platného zákona a platných predpisov. Nebudú poskytnuté žiadnej inej osobe, ktorá zo zákona nemá dovolené s takýmito údajmi narábať.

Tak isto nebudú žiadne údaje (ani štatistické) poskytované tretím osobám zaoberajúcimi sa marketingom, priamym predajom, atď.

Správa poistnej zmluvy :

Ak si bude klient priať byť informovaný o aktualizácii svojho produktu, identifikácia rizík, nové vylepšenia - bude kontaktovaný (provopláne mailom).

Poistná udalosť:

Juraj Récky, konateľ Tezera, s.r.o.,, zaväzuje byť nápomocný pri riešení poistnej

Profesionálne služby v oblasti zabezpečenia majetku a nehnuteľností

+421 903 781 545

Poslať email

Sme tu pre vás v pracovné dni

od 8:00 do 17:00