Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+421 903 781 545

počas svojej dlhoročnej praxe v poisťovníctve (nepretržite od 1.5.1999 ) som sa stretol s mnohými nešťastnými klientami, ktorým robili poistné zmluvy amatéri - doslova a dopísmena...

Totálna neznalosť základných pravidiel, zásad...nehovoriac o jemných nuansách, ktoré rozhodujú či vám poisťovňa vyplatí poistné plnenie, alebo navyplatí...veď mnohé prípady sú posudzované individuálne. Už samotná formulácia vety v hlásení poistnej udalosti môže znamenať nagatívny postoj poisťovne.

Tých premenných, ktoré sa nachádzajú v poistnej zmluve, zmluvných dojednaniach je množstvo. Častokrát by klient aj chcel dodržať pravidlá, ale nevie aké...jeho poisťovák mu ich nepovedal...

Kapitola sama o sebe je správanie niektorých obchodných zástupcov po vzniku poistnej udalosti - žiadna konzultácia, žiadna rada..

Aká je moja ponuka :

- odbornosť

- ušitie poistnej zmluvy na mieru

- servis počas trvania poistnej zmluvy

- konzultácie v prípade ppistnej udalosti

Juraj Récky - poistenie domu a majetku

Potrebujete pomôcť s majetkovým poistením?

So svojimi otázkami sa môžete obrátiť na Juraja Réckeho. Počas 20-ročnej praxe zozbieral množstvo skúseností a pozná všetky úskalia poisťovníctva nehnuteľností a majetku. Dnes pôsobí ako nezávislý finančný agent a poradca.

Potrebujem pomôcť / poistiť

Profesionálne služby v oblasti zabezpečenia majetku a nehnuteľností

+421 903 781 545

Poslať email

Sme tu pre vás v pracovné dni

od 8:00 do 17:00